+90 332 346 06 10 info@interaselkon.com

Hakkımızda

Hakkımızda

INTER ASELKON ; Silah üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


2019 yılı itibariyle 2521 sayılı kanun kapsamına giren Yarı Otomatik Yivsiz Av Tüfeği ve buna ait parçaların üretimine başlamıştır.


Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen firmamız, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden Örnek Kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürün verebilmek için 2008 yılında kendi Test, yazılım ve Ar-ge Laboratuvarı’nı kurmuştur.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


Üretimini Yaptığımız Ürünler Arasında;


Pompalı Yivsiz Av Tüfeği, Yarı Otomatik Yivsiz Av Tüfeği, İşaret ve Gaz Fişeği Tüfeği, Sporda kullanılan Nişan Tüfeği, Yatay Namlulu Yivsiz Av Tüfeği, Üst Dikey Namlulu Yivsiz Av Tüfeği, Tek Namlulu Yivsiz Av Tüfeği, PCP Havalı Tüfek ve Kuru Sıkı Tabancalar yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.HEMEN ARA